Image Alt

O nas

O nas

Crush studio

Kreujemy wnętrza zarówno w sposób innowacyjny jaki klasyczny. Nie ograniczamy się do jednego stylu, a ich jest mnóstwo, nie zapominając o wszelkich łączeniach stylów. Z tego powodu każdy z Państwa może czuć się swobodnie ze swoimi pomysłami, bez presji i nacisku z naszej strony. To Wy macie odczuwać komfort w nowej przestrzeni, a my jesteśmy po to, aby przybliżyć i zwizualizować Wasze pragnienia. Dlatego też nie korzystamy z asortymentu jednego producenta, lecz szukamy rozwiązań w różnych branżach.

Staramy się, aby każdy projekt był dopracowany i zgodny z Państwa wymaganiami. Oferujemy pełne zaangażowanie oraz profesjonalne podejście i oczywiście przyjazną atmosferę podczas tworzenia każdego wnętrza, czy to duży dom, mała łazienka, kuchnia z salonem czy mieszkanie na wynajem. Wszystkie powierzone nam inwestycje są dla nas wyjątkowe, ponieważ stworzone z myślą o kimś, kto będzie cieszył się stylowym i komfortowym wnętrzem.

Zakres naszej pracy jest szeroki, w zależności od potrzeb. Czy to sama koncepcja układu funkcjonalnego, a może fotorealistyczna wizualizacja 3D, czy realizacja kompleksowa razem z przyłączami oraz punktami elektrycznymi. Jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Swoje doświadczenie zdobywaliśmy kilkuletnią nauką w kierunku wnętrz i szeroko pojętego designu oraz stażem i pracą w różnych biurach projektowych, a także w studio specjalizującym się w aranżacji kuchni premium. Wszystko to nie w jednym lecz aż w 3 Polskich miastach, jakimi są Szczecin, Poznań oraz Wrocław co dało nam wachlarz umiejętności, zdobytej wiedzy oraz możliwość poznania różnych technik i stylów wnętrzarskich. Obecnie stacjonujemy w Gorzowie Wielkopolskim i na terenie tego miasta oraz jego okolic prężnie działamy. Nie koliduje to jednak z możliwością wykonania projektu zarówno online jaki stacjonarnie w innym mieście. Jesteśmy dostępni dla każdego z Was.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor